Harry Potter wygrywa nagrody Oliviera - lista zwycięzców w całości | PL.rickylefilm.com
Marki

Harry Potter wygrywa nagrody Oliviera - lista zwycięzców w całości

Harry Potter wygrywa nagrody Oliviera - lista zwycięzców w całości

Ogłupiać! Harry Potter & The Cursed dziecko łamie zapisy Olivier Awards

Przeczytaj pełną listę zwycięzców z magiczną noc dla naszego ulubionego kreatora ⚡️

Harry Potter i Cursed Dziecko złamał brytyjskie rekordy Teatr w niedzielę wieczorem, wygrywając dziewięć z jego 11 nominacji Awards Olivier - pokonując poprzedni laureaci Matilda i Dziwny przypadek psa nocną porą, który miał siedem każdego stać się największym zwycięzca w historii Oliviers.

Noma Dumezweni i Anthony Boyle (na zdjęciu) zdobył Najlepszy aktor drugoplanowy i aktorka w sztuce dla ich roli Hermiony i Scorpius, natomiast Jamie Parker zdobył dla najlepszego aktora w sztuce do gry Harry Potter.

Przeklęty Dziecko wziął również najlepszą sztukę, a nagrody dla dźwięków, oświetlenie, kostiumy i scenografię i Najlepszy reżyser John Tiffany.

„Potęga wyobraźni jest nieskończona” Tiffany powiedział w swoim przemówieniu. „Musimy teraz bardziej niż kiedykolwiek.”

To była niesamowita noc dla brytyjskiego teatru z innymi atrakcjami, w tym Billie Piper wygranej Najlepsza aktorka Yerma Doskonała Dzień Świstaka biorąc najlepszy musical i Kennetha Branagha jest uhonorowany za wybitny wkład.

Uroczystość odbyła się w Royal Albert Hall, gdzie A-lista gości znaleźli Game of Thrones gwiazdy Kit Harington i Rose Leslie.

Lista zwycięzców Olivier Awards

Najlepszy aktor drugoplanowy w muzycznym
Adam J Bernard dla Dreamgirls w Savoy Theatre

Najlepsza aktorka drugoplanowa w musicalu
Rebecca Trehearn na pokaz łodzi w New London Theatre

Wybitne osiągnięcia w muzyce
School Of Rock The Musical - Trzy zespoły dziecięce, którzy grają instrumenty żyć co noc w New London Theatre

Najlepsza nowa produkcja taniec
Betroffenheit przez Crystal Pite i Jonathon młodych Sadler Wells

Wybitne osiągnięcia w tanecznym
English National Ballet na rozszerzając gamę repertuaru z Giselle i powiedziała w Sadler Wells

Najlepsza rozrywka i rodzinne
The Red Shoes w Sadler Wells

Najlepszy teatr choreograf
Matthew Bourne na czerwonym buty na Sadler Wells

Najlepszy odrodzenie musical
Jesus Christ Superstar w Park Open Air Theatre Regent

Najlepszy aktor w musicalu
Andy Karl na Dzień świstaka w Old Vic

Najlepsza aktorka w musicalu
Amber Riley dla Dreamgirls w Savoy Theatre

Najlepszy odrodzenie
Yerma w Young Vic

Najlepsza nowa komedia
Nasze Panie z Nieustającej odsieczy w Teatrze Narodowym - Dorfman

Wybitne osiągnięcia w teatrze partnerskiego
Rotterdam na Trafalgar Studios 2

Najlepszy projekt oświetlenia
Neil Austin Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepszy sound design
Gareth Fry Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepsze kostiumy
Katrina Lindsay Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepsza scenografia
Christine Jones Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepszy aktor drugoplanowy
Anthony Boyle dla Harry Potter i Cursed dziecko w Palace Theatre

Najlepsza aktorka drugoplanowa
Noma Dumezweni dla Harry Potter i Cursed dziecko w Palace Theatre

Najlepsza nowa produkcja opera
Akhnaten w London Coliseum

Wybitne osiągnięcia w operze
Mark Wigglesworth za jego prowadzeniem Don Giovanni i Lulu w London Coliseum

Najlepszy aktor
Jamie Parker Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepsza aktorka
Billie Piper dla Yerma w Young Vic

Najlepszy reżyser
John Tiffany Harry Potter i Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepsza nowa gra
Harry Potter And The Cursed Dziecko w Palace Theatre

Najlepszy nowy muzyczny
Dzień świstaka w Old Vic

Nagroda specjalna
Sir Kenneth Branagh