Emmy przyznaje 2018 listę zwycięzców | PL.rickylefilm.com
Wydarzenie

Emmy przyznaje 2018 listę zwycięzców

Emmy przyznaje 2018 listę zwycięzców

Game Of Thrones łamie zapisy Emmy

Game Of Thrones pobił rekordy w ostatniej nocy Emmy Awards, zgarniając 12 z 24 nominacji do nagród - najbardziej dowolny serii zdobył w jednym roku. Tytuł został uprzednio posiadanych przez West Wing, który zdobył dziewięć nagród Emmy w 2000 roku.

Serię wygrał najlepszy dramat, najlepszy reżyser i najlepszy pisanie, wśród wielu innych wyróżnień. Amy Schumer wygrał Wyjątkowa odmiana serii szkic, a Julia Louis-Dreyfus wygrał najlepszy czołową aktorką na veep. UZO Aduba zgarnął nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w Orange Is the New Black.

Jon Hamm został nazwany Najlepszy aktor w serialu dramatycznym za rolę w Mad Men, który zakończył się na początku tego roku.

Zobacz pełną listę zwycięzców tutaj:

Najlepszy serial dramatyczny

Better Call Saul (AMC)

Downton Abbey (PBS)

Gra o Tron
(HBO) WINNER

Ojczyzna (Showtime)

House of Cards (Netflix)

Mad Men (AMC)

Orange Is the New Black (Netflix)

Znakomity serial komediowy

Louie (FX)

Modern Family (ABC)

Parks and Recreation (NBC)

Silicon Valley (HBO)

Transparent (Amazon)

Niezniszczalny Kimmy Schmidt

(I straty)

Veep
(HBO) ZWYCIĘZCA

Najlepszy aktor w sposób

Serial obyczajowy

Kyle Chandler, Bloodline

Jeff Daniels, Newsroom

Jon Hamm, Mad
Men WINNER

Bob Odenkirk, Better Call Saul

Liev Schreiber, Ray Donovan

Kevin Spacey, House of Cards

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

Claire Danes, Ojczyzna

Viola Davis, jak uciec
z morderstwem WINNER

Taraji P. Henson, Empire

Tatiana Maslany, Orphan Black

Elisabeth Moss, Mad Men

Robin Wright, House of Cards

Najlepszy aktor w serialu komediowym

Anthony Anderson, Czarno to widzę

Louis CK, Louie

Don Cheadle, Kłamstwa na sprzedaż

Will Forte, Ostatni Człowiek na Ziemi

Matt LeBlanc, epizody

William H. Macy, Shameless

Jeffrey Tambor,
Transparent WINNER

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

Edie Falco, Siostra Jackie

Lisa Kudrow, The Comeback

Julia Louis-Dreyfus,
veep WINNER

Amy Poehler, parki i

Rekreacja"

Amy Schumer, Wewnątrz Amy Schumer

Lilii Tomlin Grace i Frankie

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

Jonathan Banks, Better Call Saul

Ben Mendelsohn, Bloodline

Jim Carter, Downton Abbey

Peter Dinklage, Game of
Thrones WINNER

Michael Kelly, House of Cards

Alan Cumming, The Good Wife

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

Joanne Froggatt, Downton Abbey

Lena Headey, Game of Thrones

Emilia Clarke, Game of Thrones

Christina Hendricks, Mad Men

UZO Aduba, jest nowy Pomarańczowy
Czarny WINNER

Christine Baranski, The Good Wife

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym

Niecy Nash, wsiadania

Julie Bowen, Modern Family

Allison Janney,
mama WINNER

Kate McKinnon, Saturday Night

Relacja na żywo

Mayim Bialik, The Big Bang Theory

Gaby Hoffmann, przezroczysta

Jane Krakowski, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Anna Chlumsky, veep

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

Andre Braugher, Brooklyn

Dziewięć-dziewięć

Adam Driver, Girls

Michael Keegan-Key, Key &

Peele

Ty Burrell, Modern Family

Tituss Burgess, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Tony Hale,
veep WINNER

Wybitny Miniseries

Amerykański Przestępczości (ABC)

Kiepscy: Freak Show

(FX)

Uczciwa kobieta (Sundance)

Oliwek Kitteridge
(HBO) ZWYCIĘZCA

Wilk Hall (PBS)

Wybitny film telewizyjny

Agatha Christie Poirot: Zasłony,

Poirota ostatnim przypadku (Acorn TV)

Bessie
(HBO) ZWYCIĘZCA

Grace Monako (żywotności)

Witam Panie: The Movie (HBO)

Zabijając Jezusa (krajowy

Geograficzny)

Słowik (HBO)

Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie

Timothy Hutton American Crime

Ricky Gervais, Derek specjalne

Adrien Brody, Houdini

David Oyelowo, Nightingale

Richard Jenkins, Olive
Kitteridge WINNER

Mark Rylance Wolf Hall

Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie

Felicity Huffman American Crime

Jessica Lange, amerykańska Horror Story:

Freak Show

Queen Latifah, Bessie

Maggie Gyllenhaal, Wyróżnienie

Kobieta

Frances McDormand, Olive
Kitteridge WINNER

Emma Thompson, Sweeney Todd

Najlepszy aktor drugoplanowy w miniserialu lub filmie

Richard Cabral American Crime

Denis O'Hare American Horror Story:

Freak Show

Finn Wittrock American Horror Story:

Freak Show

Michael Kenneth Williams, Bessie

Bill Murray, Olive
Kitteridge WINNER

Damian Lewis Wolf Hall

Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie

Regina King, amerykański
Crime WINNER

Sarah Paulson, amerykański Horror Story:

Freak Show

Angela Bassett American Horror

Story: Freak Show

Kathy Bates, amerykański Horror Story:

Freak Show

Mo'Nique, Bessie

Zoe Kazan, Olive Kitteridge

Wybitny Odmiana Talk Series

Raport Colbert (Comedy

Centralny)

The Daily Show (Comedy
Central) WINNER

Jimmy Kimmel Live (ABC)

W ubiegłym tygodniu Dzisiejszy (HBO)

Late Show with David Letterman

(CBS)

The Tonight Show Obsada Jimmy

Fallon (NBC)

Najlepszy scenariusz serialu Odmian

Raport Colbert (Comedy

Centralny)

The Daily Show (Comedy
Central) WINNER

Wewnątrz Amy Schumer (Komedii

Centralny)

W ubiegłym tygodniu Dzisiejszy (HBO)

Late Show with David Letterman

(CBS)

Najlepsza reżyseria serialu Odmian

Raport Colbert (Comedy

Centralny)

The Daily Show (Comedy
Central) WINNER

Wewnątrz Amy Schumer (Komedii

Centralny)

Late Show with David Letterman

(CBS)

The Tonight Show Obsada Jimmy

Fallon (NBC)

Wybitny Odmiana Szkic Series

Drunk History (Comedy Central)

Wewnątrz Amy Schumer (Comedy
Central) Zwycięzca

Key i Peele (Comedy Central)

Portlandia IFC ()

Saturday Night Live (NBC)

Wyjątkowy program Reality-Competition

The Amazing Race (CBS)

Taniec z gwiazdami (ABC)

Project Runway (Lifetime)

So You Think You Can Dance (FOX)

Top Chef (Bravo)

The Voice
(NBC) WINNER

Wybitny zorganizowany program Reality

Antyki Roadshow (PBS)

Diners, Drive-Ins i Dives

(Jedzenie)

Pogromcy mitów (Discovery)

Bracia obiektu (HGTV)

Shark Tank (ABC)
WINNER

Przykrywką występ (CBS)

Wybitny niestrukturalnych Program Reality

Alaska: The Last Frontier

(Odkrycie)

Deadliest Catch
(Discovery) WINNER

Interwencja (A i E)

Million Dollar aukcji w Nowym Jorku

(Brawo)

Nagi instynkt przetrwania (Discovery

Kanał)

Wahlburgers (A i E)

Wybitny gospodarzem dla rzeczywistość czy rzeczywistość zawodami Programu

Tom Bergeron, Taniec z

Gwiazdy

Jane Lynch, Hollywood gry
Noc WINNER

Heidi Klum i Tim Gunn, Project

Pas startowy

Cat Deeley, So You Think You Can

Taniec

Anthony Bourdain, smak

Wybitny Odmiana specjalna

Bill Maher: Live From DC (HBO)

Kennedy Center Honors (CBS)

Louis CK: Live At The Comedy Store

(LouisCK.net)

Mel Brooks Live At The Geffen

(HBO)

The Saturday Night Live 40-cia
Anniversary Special (NBC) WINNER

Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek

Do policzka LIVE! (PBS)

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym

Alan Alda The Blacklist

Michael J. Fox, The Good Wife

F. Murray Abraham, Ojczyzna

Reg E. Cathey, House of
Cards WINNER

Beau Bridges, Masters of Sex

Pablo Schreiber, Orange jest Nowy

Czarny

Najlepsza aktorka gościnny występ w serialu dramatycznym

Margo Martindale The
Americans WINNER

Diana Rigg, Game of Thrones

Rachel Brosnahan, House Of Cards

Cicely Tyson, jak uciec z

Morderstwo

Allison Janney, Masters of Sex

Khandi Alexander, Scandal

Najlepszy gościnny

W serialu komediowym

Mel Brooks, komicy

Paul Giamatti, Amy Schumer Wewnątrz

Bill Hader, Saturday Night Live

Louis CK, Saturday Night Live

Bradley Whitford,
Transparent WINNER

Jon Hamm, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Najlepsza aktorka gościnny występ w serialu komediowym

Christine Baranski, The Big Bang

Teoria

Gaby Hoffmann, Girls

Pamela Adlon, Louie

Elizabeth Banks, Modern Family

Joan Cusack,
Shameless WINNER

Tina Fey, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Najlepszy scenariusz serialu dramatycznym

Amerykanie - Do Poczta Robots Dream Of elektrycznych owcach? (Joshua Brand)

Better Call Saul - Five-O (Gordon

Kowal)

Gra o Tron - Matki
Miłosierdzia (David Benioff i DB Weiss) WINNER

Mad Men - Lost Horizon (Semi Chellas

Matthew Weiner i)

Mad Men - człowieka na człowieka (Mt

Weiner)

Najlepszy scenariusz serialu komediowego

Odcinki - Odcinek 409 (David Crane

Jeffrey Klarik)

The Last Man on Earth - Alive In

Tucson (Pilot) (Will Forte)

Louie - Bobby'ego Dom (Louis

CK)

Silicon Valley - dwa dni

Condor (Alec Berg)

Transparent - Pilot (Jill

Soloway)

Veep - Wybory Noc (Simon
Blackwell, Armando Iannucci i Tony
Roche) WINNER

Najlepsza reżyseria serialu dramatycznym

Boardwalk Imperium - Eldorado (Tim Van

Patten)

Gra o Tron - Matki
Miłosierdzia (David Nutter) WINNER

Gra o Tron - nieugięty, zagiętym,

Unbroken (Jeremy Podeswa)

Ojczyzna - z punktu A do B iz powrotem

Ponownie (Lesli Linka Glatter)

The Knick - Metoda A Madness

(Steven Soderbergh)

Najlepsza reżyseria serialu komediowego

The Last Man on Earth - Alive In

Tucson (Pilot) (Phil Lord i Christopher Miller)

Louie - Sleepover (Louis CK)

Silicon Valley - Sand Hill Shuffle

(Mike Judge)

Transparent - Best New Dziewczynka (Jill

Soloway) * ZWYCIĘZCA

Veep - Świadectwo (Armando

Iannucci)

Najlepszy scenariusz miniserialu, filmu lub Dramatycznym Special

Amerykański Crime - Episode One (John

Ridley)

Bessie”(Dee Rees, Christopher

Cleveland, Bettina Gilois, Horton Foote)

Witam Panie: The Movie (Stephen

Kupiec, Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg)

Olive Kitteridge (Jane
Anderson) WINNER

Uczciwa kobieta (Hugo Blick)

Wilk Hall (Peter Straughan)

Najlepsza reżyseria miniserialu, filmu lub Dramatycznym Special

Oliwek Kitteridge (Lisa
Cholodenko) ZWYCIĘZCA

Wilk Hall (Peter Kosminsky)

Houdini (Uli Edel)

Bessie (Dee Rees)

Kiepscy: Freak Show

(Ryan Murphy)

Uczciwa kobieta (Hugo Blick)

Emmy 2015: The Red Carpet