Wszyscy zwycięzcy Złotego Globu 2018 i Nominowani | PL.rickylefilm.com
Wydarzenie

Wszyscy zwycięzcy Złotego Globu 2018 i Nominowani

Wszyscy zwycięzcy Złotego Globu 2018 i Nominowani

Złote Globy 2018: Pełna lista zwycięzców

I Golden Globe idzie.

To był ogromny noc dla obsady i twórców Big małe kłamstwa, handmade Tale i przyjście filmowego wiek Lady Bird, który zdobył duże w 75. Rocznych Złotych Globów hostowanych przez Seth Meyers. Nicole Kidman, Saoirse Ronan i Elisabeth Moss zgarnął swoje gongi dla swoich cenionych kategorii, natomiast Sterling K Brown stał się pierwszym czarnoskórym aktorem wygrać Najlepszy aktor w serialu wielokrotnie dramatu.

Zobacz pełną listę zwycięzców poniżej:

Najlepszy film (dramat)

Zadzwoń do mnie po imieniu
Dunkierki
The Post
kształcie wody
Trzy Billboardy Poza Ebbing, Missouri - Zwycięzca

Najlepszy Film (Musical / Komedia)

Disaster Wykonawca
Get Out
The Greatest showman
I, Tonya
Lady Bird - ZWYCIĘZCA

Najlepszy Film (animowane)

Boss niemowląt
żywiciela
Ferdinand
Coco - Zwycięzca
Kochać Vincent [/ i]

Najlepszy aktor w filmie kinowym (dramat)

Timothée Chalamet, mów mi po imieniu
Daniel Day-Lewis, Phantom wątek
Toma Hanksa, Poczta
Gary Oldman, Darkest Hour - Zwycięzca
Denzel Washington, Roman J. Izraela, Esq.

Najlepsza aktorka w filmie kinowym (dramat)

Jessica Chastain, Molly Gra
Sally Hawkins, kształt Wodnej
Frances McDormand, trzy billboardy zewnętrzne Ebbing, Missouri - Zwycięzca
Meryl Streep, Poczta
Michelle Williams, Wszystkie pieniądze świata

Najlepszy aktor w filmie kinowym (Musical / Komedia)

Steve Carell, walki płci
Ansel Elgort, Dziecko kierowcy
James Franco katastrofa Wykonawca - ZWYCIĘZCA
Hugh Jackman, największe wesołe
Daniel Kaluuya, Get Out

Najlepsza aktorka w filmie kinowym (Musical / Komedia)

Judi Dench, Victoria & Abdul
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird - ZWYCIĘZCA
Emma Stone walki płci
Helen Mirren, The Leisure Poszukiwacza

Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie kinowym

Willem Dafoe, Florida Projekt
Armie Hammer, mów mi po imieniu
Richard Jenkins, kształt Wodnej
Christopher Plummer, Wszystkie pieniądze świata
Sam Rockwell, trzy billboardy Poza Ebbing, Missouri - Zwycięzca

Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie kinowym

Mary J. Blige, Mudbound
Hong Chau, Downsizing
Allison Janney, I, Tonya - ZWYCIĘZCA
Laurie Metcalf, Lady Bird
Octavia Spencer, The Shape of Water

Najlepszy Reżyser (Motion Picture)

Guillermo del Toro, The Shape of Water - Zwycięzca
Martin McDonagh, trzy billboardy zewnętrzne Ebbing, Missouri
Christophera Nolana, Dunkierka
Ridleya Scotta, wszystkie pieniądze świata
Stevena Spielberga, Poczta

Najlepszy scenariusz (Motion Picture)

The Shape of Water
Lady Bird
Poczty
Trzech Billboardy Poza Ebbing, Missouri - Zwycięzca
Gra Molly

Najlepsza muzyka (Motion Picture)

Trzy Billboardy Zewnętrzny Ebbing, Missouri
The Shape of Water - ZWYCIĘZCA
Phantom wątek
The Post
Dunkierki

Najlepszy film zagraniczny

A Fantastic Kobieta
Najpierw zabił mojego ojca
W Fade - Zwycięzca
Loveless
The Square

Najlepsza piosenka (Motion Picture)

'Home' Ferdinand
'wielkiej rzeki', Mudbound
'Remember Me' Coco
'The Star', gwiazda
'This Is Me', największe wesołe
- Zwycięzca

Najlepszy serial (dramat)

The Crown
Game of Thrones
Opowieść - ZWYCIĘZCA
dziwniejsze rzeczy
To Us

Najlepszy serial (komedia)

Czarno to widzę
cudowną panią Maisel - Zwycięzca
Mistrz Brak
SMILF
Will & Grace

Najlepszy występ Telewizja przez aktora (Musical / Komedia)

Anthony Anderson, Czarno to widzę
Aziz Ansari, Master of None - Zwycięzca
Kevin Bacon, I Love Dick
William H. Macy, Shameless
Eric McCormack, Will & Grace

Najlepszy występ Telewizja aktorka (Musical / Komedia)

Pamela Adlon, lepsze rzeczy
Alison Brie, Glow
Issa Rae, niepewny
Rachel Brosnahan, Marvelous Pani Maisel - ZWYCIĘZCA
Frankie Shaw, SMILF

Najlepszy występ Telewizja aktor (dramat)

Sterling K. Brown, jest z nami - ZWYCIĘZCA
Freddie Highmore, The Good Doctor
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Liev Schreiber, Ray Donovan
Jason Bateman, Ozark

Najlepszy występ Telewizja aktorka (dramat)

Caitriona Balfe, Outlander
Claire Foy, The Crown
Maggie Gyllenhaal The Deuce
Katherine Langford, 13 Powody
Elisabeth Moss, Opowieść - Zwycięzca

Najlepszy występ Telewizja przez aktora (Limited Series)

Robert De Niro, The Wizard of Lies
Jude Law, The Young Papież
Kyle MacLachlan, Twin Peaks
Ewan McGregor, Fargo - ZWYCIĘZCA
Geoffrey Rush, Genius

Najlepszy występ Telewizja aktorki (Limited Series)

Jessica Biel, grzesznik
Nicole Kidman, Big małe kłamstwa - Zwycięzca
Jessicą Lange, Feud: Bette i Joan
Susan Sarandon, Feud: Bette i Joan
Reese Witherspoon, Big małe kłamstwa

Najlepszy aktor drugoplanowy (Television)

Alfred Molina, Feud: Bette i Joan
Alexander Skarsgard, Big małe kłamstwa - Zwycięzca
David Thewlis, Fargo
David Harbour, dziwniejsze rzeczy
Christian Slater, Mr. Robot

Najlepsza aktorka drugoplanowa (Television)

Laura Dern, Wielkie małe kłamstwa

- ZWYCIĘZCA
Ann Dowd, Opowieść
Chrissy Metz, to nas
Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies
Shailene Woodley, Wielkie małe kłamstwa

Najlepsza Telewizja limitowana seria lub filmie telewizyjnym

Big Mała Lies - ZWYCIĘZCA
Fargo
Feud: Bette i Joan
grzesznik
Top of the Lake: Chiny dziewczyna

Złote Globy 2018: Każdy włosy i makijaż wyglądać trzeba zobaczyć